Szukasz niedrogiego sklepu, w którym jest wszystko, czego potrzebujesz do domu? Odwiedź Lewiatan – minimarket spożywczy należący do jednej z największych sieci franczyzowych w Polsce. W ponad 3200 placówkach handlowych na terenie całego kraju oferujemy Ci znane i lubiane produkty w niewiarygodnie niskich cenach. Chcesz poznać nas bliżej i sprawdzić, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy? Oto gazetka Lewiatan – serwis internetowy stworzony z myślą o wygodzie naszych klientów.

Gazetka Lewiatan – poznaj promocje online

Witamy na stronie http://gazetka-lewiatan.pl/. Znajdziesz tu przede wszystkim elektroniczną wersję klasycznej gazetki promocyjnej sieci marketów Lewiatan. Oferta naszych sklepów prezentowana jest w wygodnej formie galerii online, dostępnej z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu (również smartfona czy tableta).

Ukłonem w stronę Twojego komfortu jest możliwość powiększenia każdej strony, dzięki której zapoznasz się z promocjami nawet na urządzeniu z małym ekranem. Ofertę Lewiatana możesz również wydrukować – w całości lub części, która Cię interesuje. Korzystając z serwisu Gazetka Lewiatan łatwo też podzielisz się informacjami o aktualnych promocjach z rodziną czy znajomymi. Wystarczy, że skorzystasz z opcji udostępnienia fragmentu gazetki np. na Facebooku czy przez e-mail.

Elektroniczna gazetka sieci Lewiatan dostarczy Ci informacji o promocjach dostępnych w sklepie, nawet jeśli mieszkasz poza obszarem kolportażu tradycyjnych gazetek naszej sieci. Skorzystasz z niej także jeśli dostarczona do Ciebie gazetka drukowana ulegnie zagubieniu lub zwyczajnie, zapomnisz się z nią zapoznać przed wyjazdem na zakupy do Lewiatana.

Nie tylko gazetka

Serwis internetowy http://gazetka-lewiatan.pl/ to jednak coś więcej niż strona, na której znajdziesz aktualną gazetkę promocyjną marketu. Jest to przede wszystkim platforma, na łamach której publikujemy mnóstwo praktycznych informacji i ciekawych, przydatnych treści.

Udostępniamy tu między innymi historię i misję naszej sieci oraz praktyczną mapę wszystkich placówek handlowych w Polsce. Dowiesz się z niej, gdzie mieści się najbliższy market Lewiatan oraz w jakich godzinach jest otwarty. Ponadto, na stronie głównej publikujemy informacje o pojedynczych produktach w obniżonych cenach – wśród nich znajdują się również takie, o których nie wspominamy w klasycznej gazetce!

Zapraszamy Cię także do zapoznania się z innymi sekcjami naszego portalu. Od dłuższego czasu prowadzimy na jego łamach firmowy blog. Udzielamy na nim praktycznych porad zakupowych, podpowiadamy sposoby na ułatwienie sobie codziennego życia i podsuwamy pomysły na prezenty okolicznościowe np. z okazji dnia kobiet czy walentynek. Śledząc nasz blog możesz trafić także na nigdzie indziej nie publikowane oferty specjalne.

W serwisie Gazetka Lewiatan znajdziesz też ciekawe przepisy kulinarne. Dział „Gotuj z Lewiatanem” podzieliliśmy na kategorie, w których publikujemy pomysły na śniadania, obiady, kolacje i desery. Wejdź i zainspiruj się do twórczego gotowania przy użyciu produktów z naszego marketu!

Gazetka Lewiatan to nie tylko oferta promocyjna marketu dostępna online, ale i serwis, w którym znajdziesz promocje, których nie publikujemy nigdzie indziej! Oferty specjalne i produkty w obniżonych cenach przeplatają się tu z praktycznymi poradami zakupowymi, ciekawymi przepisami kulinarnymi i informacjami dotyczącymi naszej sieci handlowej. Eksploruj nasz portal, sprawdź promocje Lewiatan i przekonaj się, że warto z nami zostać na dłużej!